Zaznacz stronę

Klimatyzacja – gwarancja czystego powietrza

Niezauważalne na pierwszy rzut oka zalety klimatyzacji są mocno odczuwalne w codziennym użytkowaniu. Znamy główne zalety klimatyzacji i jej funkcje, to chłodzenie oraz możliwość grzania co gwarantuje nam komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Czy to wszytko co klimatyzacja ma do zaoferowania? Nie zupełnie, ważną niezauważalną zaletą klimatyzacji jest skuteczne oczyszczanie wdmuchiwanego powietrza.

 

Klimatyzacja w domu mielec

Klimatyzacja jak oczyszczacz powietrza. Czy to możliwe?

Klimatyzacja kojarzona jedynie jako źródło chłodnego powietrza w upalne dni to przeszłość. Nowoczesne jednostki stały się urządzeniem wielofunkcyjnym, które ma nam do zaoferowana znacznie więcej. Obecnie oferowane jednostki zostały wyposażone w wysokiej jakości filtry, dzięki którym powietrze wdmuchiwane do pomieszczenia jest oczyszczone z wirusów, szeregu bakterii, zanieczyszczeń oraz brzydkich zapachów. Dobrej jakości filtry wraz z cyklicznym serwisem twojej klimatyzacji gwarantują nam czyste powietrze w pomieszczeniu. Jak bardzo powietrze może być zanieczyszczone, warto to sprawdzić w czasie serwisu. Poproś swojego serwisanta, aby pokazał ci czyszczone bądź wymieniane filtry, przekonasz się jak niewidoczna funkcja jest ważna dla twojego zdrowia. Długotrwałe oddychanie powietrzem bogatym w zanieczyszczenia i bakterie może prowadzić do:

  • kłopotów z oddychaniem,
  • chorób układu oddechowego,
  • napady kaszlu,
  • a gromadzenie się zanieczyszczeń w ciele może wywołać zmiany nowotworowe.

Przy wyborze jednostki klimatyzacji warto zatem kierować się wiedzą i sprawdzić najważniejsze parametry. Jednym z nich jest właśnie zestaw filtów, w jakie wyposażona jest jednostka.

 

O nas

Firma msz-h to przede wszystkim profesjonalizm i odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Staramy się aby klienci mieli pełna świadomość planowanej inwestycji i byli z niej zadowoleni. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie niezależnie od jego wielkości. Obsługujemy klientów biznesowych, indywidualnych oraz instytucjonalnych. Jeśli szukacie państwo wiarygodnego wykonawcy znającego się na swojej pracy zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

msz-h Marek Sztuka

+48 692 428 205

msz-h@wp.pl